استفاده از فروشگاه سایت آپادانا به معنی آگاهی و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد.

1-   خرید کالا از فروشگاه اینترنتی آپادانا موزیک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2-   خدمات و محتویات این سایت برای استفاده شخصی و غیر تجاری مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد، استفاده غیر تجاری از محتویات سایت بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق تماس با سایت و یا از طریق شماره تماس درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی دریافت نمایید.

3-   کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح خود را در پایگاه درج نمایند بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

4-   فروشگاه آپادانا موزیک هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد همانند (نقص اینترنت، بانکی، مسائل مخابراتی ، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

5-   ارتباط فروشگاه اینترنتی آپادانا موزیک با کاربران از طریق www.apadanamusic.ir و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند ( همانند نشانی، تلفن و ... ) برقرار می گردد.

6-   فروشگاه آپادانا موزیک به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به شخاص غیر واگذار نخواهد کرد.

7-   از نظر حقوقی در معاملات فروشگاه اینترنتی آپادانا موزیک به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شود.

8-   ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

9-   بعد از اتمام موفقیت آمیز فرآیند خرید در فروشگاه اینترنتی آپادانا موزیک اطلاعات خرید شما از طریق پیامک به شماره ای که هنگام خرید در قسمت اطلاعات ثبت گردید ارسال خواهد شد.

10-    ارسال کالا در این فروشگاه تنها از طریق پست بوده و نکته قابل توجه این می باشد که هزینه پستی در خریدهای زیر 2،500،000 ریال به عهده خریدار و بالاتر از آن به عهده فروشنده خواهد بود، قابل ذکر است در صورت تمایل خریدار ارسال کالا از طریق تیپاکس و باربری نیز امکان پذیر می باشد.

11-    تمامی کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی آپادانا موزیک از زمان دریافت توسط خریدار در صورت معیوب بودن ( منوط به تایید عیب توسط کارشناسان فروشگاه آپادانا موزیک ) تا 72 ساعت قابل استرداد خواهد بود.